Informacja zarządu wspólnoty

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Osiedla „Gołąbki I” informuję, że posiada do wynajęcia miejsca parkingowe na obszarze naszego ogrodzonego osiedla mieszkaniowego oraz poza osiedlem.

Umowy na wynajem miejsc parkingowych na terenie osiedla mogą być podpisywane wyłącznie ze współwłaścicielami nieruchomości.

Współwłaściciele naszej nieruchomości mogą za pośrednictwem naszej strony zamieszczać ogłoszenia w sprawie wynajmu swoich miejsc parkingowych jak i garażowych. Wszystkie miejsca na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, objęte są monitoringiem zabezpieczającym nagranie ponad 2 tygodnie.

Istnieje również możliwość zamieszczania przez współwłaścicieli różnych dedykowanych ogłoszeń, takich jak : wynajem, bądź sprzedaż mieszkania na naszym osiedlu lub innych niepotrzebnych, a nadających się do użytku rzeczy.

Bliższych informacji udziela zarząd naszej wspólnoty i administracja osiedla.

Kontakt:

  • Zarząd Wspólnoty, wskazany kontakt mailowy: zarząd@wmog1.pl  lub tel. 22/882-64-80, dzwonić tylko w czasie dyżurów zarządu i administracji.
  • Administracja osiedla: proxim@autograf.pl  lub tel. 607-756-000, dzwonić w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura podanych w zakładce „Firmy Zewnętrzne”.

zarząd wspólnoty

ostatnia aktualizacja
/05-12-2020/ admin